Testy ADR

Jak probíhají testy ADR? Je možné nalézt otázky na testy ADR online? Dá se na závěřečné testy ADR připravit dopředu? Vše Vám stručně vysvětlí v následujícím textu přímo lektoři ADR z M Konzult s.r.o.

Jak probíhají testy ADR?

  • Samotné testy ADR jsou až konečnou fází, kdy se ověřují znalosti účastníků ADR školení. To probíhá většinou od pátku do neděle a v jeho průběhu je řešena jak praktická tak teoretická příprava na praxi a závěrečné testy. Ty se poté píší v neděli, mají písemnou formu s uzavřenými otázkami (a, b, c), kdy pouze jedna odpověď je správná. Testy mají více variant. Při testech je přítomen komisař, přidělený ministerstvem dopravy. Ten dohlíží na správný průběh zkoušek a zároveň provádí vyhodnocení. Pro úspěšné zvládnutí ADR testů je nutné dosáhnout minimálně 80% správně zodpovězených otázek. Výsledky jsou známe ihned na místě. Výsupem ze školení je tzv. průkaz ADR, který je zaslán poštou cca do týdne od konání kurzu a jeho platnost je 5 let.

Jak se ADR testy rozdělují, kolik mají otázek a kolik můžu mít chyb?

Je možné nalézt otázky na testy ADR online?

  • Bohužel tato možnost neexistuje. Testy ADR se aktualizují víceméně každé dva roky, takže na internetu naleznete většinou zastaralé varianty, jako je případ webové stránky, kde účastník kurzu nafotil test z roku 2009. Alespoň drobnou výhodou je v tomto případě možnost prohlédnout si formulaci otázek. Bez výkladu lektora však test zvládnout nelze.

Je možné se na závěrečné testy ADR připravit dopředu?

  • Ano, toto lze. Například tak, že si necháte dopředu zaslat naší publikaci ADR 2017, kde naleznete veškerou látku přehledně setříděnou do jednotlivých celků, mnoho názorných obrázků a také vzorové testové otázky ADR.
  • Pokud se chcete rovnou přihlásit na školení ADR, využijte buď náš online formulář, nebo nám zavolejte na číslo 702 144 230. Rádi s Vámi vybereme vhodný typ kurzu, místo a datum konání. Termíny, místa a ceník školení si také můžete prohlédnout zde. Školíme po celé republice.
     
Věříme, že Vás provedeme školením ADR k úspěšnému zvládnutí závěrečného testu.
Těšíme se na Vás, tým lektorů M Konzult s.r.o.
 

© M KONZULT s.r.o., 2017, IČ: 267 371 32

Tvorba www stránek zdarmaWebnode