Informace o nás

akreditované školení řidičů ADR, školení osob podílejících se na přepravě ADR a školení bezpečnostních poradců, a to nejen u dopravních firem, ale i u odesílatelů a příjemců zásilek nebezpečných věcí. Dále poskytuje poradenství o problematice silniční přepravy nebezpečných věcí a zabezpečuje prodej výbavy ADR včetně konzultací. V  neposlední řadě je firma M KONZULT s.r.o. vydavatelem a prodejcem odborné publikace ADR.

V roce 2002 byla založena firma M KONZULT s.r.o., která je od r. 2003 jedním z největších českých poskytovatelů služby bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí.

V červnu 2003 byl Ing. Jiří Miletín jmenován předsedou pracovní skupiny bezpečnostních poradců při Svazu spedice a logistiky ČR.

 

Našimi zákazníky jsou firmy po celé České republice a to od firem, které přijímají nebezpečné věci, až po velké chemické firmy nebo velké dopravní / logistické společnosti.

 

Naše společnost je schopna Vám zajistit komplexní služby nejen v oblasti přeprav nebezpečných věcí v režimu ADR.

 

Od roku 2011 nabízíme zajištění služby externího bezpečnostního poradce RID dle Řádu pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí.

 

Společnost M KONZULT s.r.o., IČ: 267 371 32 je zapsána spisovou značkou C 90579 vedenou u Městského soudu v Praze.

 

© M KONZULT s.r.o., 2017, IČ: 267 371 32

Tvorba www stránek zdarmaWebnode