Nová aplikace www.vypocetpodlimitu.cz

09.11.2015 14:16

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o novinkách, které jsme pro Vás připravili.

Termíny školení řidičů a osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí

Stejně jako v minulých letech jsme doplnili seznam termínů školení řidičů (školení dle 8.2.2 ADR) a osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí (školení dle 1.3 ADR). Aktuální seznam termínů Vám zasíláme v příloze. Možnost online přihlášení na naše veřejné termíny naleznete zde.

Webová aplikace www.vypocetpodlimitu.cz

Již delší čas jsme uvažovali o zřízení webové aplikace, která by Vám usnadnila výpočty tzv. podlimitních přeprav (přepravy dle 1.1.3.6 ADR). Proto jsme pro Vás připravili webové stránky www.vypocetpodlimitu.cz, kde po zadání UN čísla přepravované látky, obalové skupiny (pokud je vyžadována) a přepravovaného množství, můžete rychle zjistit, zda-li je plánovaná přeprava tzv. podlimitní nebo nadlimitní. Výsledkem není jen tato informace. Dále je Vám podána informace o vyžadovaném typu školení řidiče a požadované výbavě dopravní jednotky. Přístup k této webové aplikaci není nijak omezen.

Aplikace pro tablety a telefony se systémem Android

Výše popsaná webová aplikace vyžaduje připojení k internetu, které například řidiči při cestách v zahraničí nemají vždy k dispozici. Proto jsme pro Vás připravili aplikaci pro chytré telefony a tablety se systémem Google Android. Aplikace Vám poskytne stejný výpočet a stejné informace jako webová verze s komfortem optimalizace pro dotyková zařízení, navíc bez potřeby připojení k internetu. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play.

Těmito nástroji nechceme nijak omezovat naše dosavadní telefonické nebo emailové konzultace, chceme Vám jen usnadnit rozhodování při optimalizaci přeprav a usnadnit rozhodování řidičům, kteří jsou mnohdy v situaci, kdy nemají k dispozici všechny podklady pro rozhodnutí, které požadavky Dohody ADR musí při přepravě dodržet.

Doufám, že Vám všechny novinky budou užitečné a budeme rádi za Vaši zpětnou reakci ať pozitivní nebo negativní.

Zpět

© M KONZULT s.r.o., 2017, IČ: 267 371 32

Tvorba www stránek zdarmaWebnode