Novinky

 • 19.01.2016 13:01

  Termíny školení ADR 2016

  Zveřejnili jsme termíny školení řidičů ADR a osob podílejících se na přepravě dle 1.3 ADR do konce roku 2016. Seznam termínů si můžete stáhnout zde. Možnost online přihlášení zde.
  Chcete-li mít neustálý přehled o aktuálních termínech školení, využijte nás google kalendář ve verzi html (jako webová stránka), nebo si náš kalendář připojte ke svému protokolem ical.
   

 • 09.11.2015 14:16

  Nová aplikace www.vypocetpodlimitu.cz

  Vážení zákazníci,

  rádi bychom Vás informovali o novinkách, které jsme pro Vás připravili.

  Termíny školení řidičů a osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí

  Stejně jako v minulých letech jsme doplnili seznam termínů školení řidičů (školení dle 8.2.2 ADR) a osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí (školení dle 1.3 ADR). Aktuální seznam termínů Vám zasíláme v příloze. Možnost online přihlášení na naše veřejné termíny naleznete zde.

  Webová aplikace www.vypocetpodlimitu.cz

  Již delší čas jsme uvažovali o zřízení webové aplikace, která by Vám usnadnila výpočty tzv. podlimitních přeprav (přepravy dle 1.1.3.6 ADR). Proto jsme pro Vás připravili webové stránky www.vypocetpodlimitu.cz, kde po zadání UN čísla přepravované látky, obalové skupiny (pokud je vyžadována) a přepravovaného množství, můžete rychle zjistit, zda-li je plánovaná přeprava tzv. podlimitní nebo nadlimitní. Výsledkem není jen tato informace. Dále je Vám podána informace o vyžadovaném typu školení řidiče a požadované výbavě dopravní jednotky. Přístup k této webové aplikaci není nijak omezen.

  Aplikace pro tablety a telefony se systémem Android

  Výše popsaná webová aplikace vyžaduje připojení k internetu, které například řidiči při cestách v zahraničí nemají vždy k dispozici. Proto jsme pro Vás připravili aplikaci pro chytré telefony a tablety se systémem Google Android. Aplikace Vám poskytne stejný výpočet a stejné informace jako webová verze s komfortem optimalizace pro dotyková zařízení, navíc bez potřeby připojení k internetu. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play.

  Těmito nástroji nechceme nijak omezovat naše dosavadní telefonické nebo emailové konzultace, chceme Vám jen usnadnit rozhodování při optimalizaci přeprav a usnadnit rozhodování řidičům, kteří jsou mnohdy v situaci, kdy nemají k dispozici všechny podklady pro rozhodnutí, které požadavky Dohody ADR musí při přepravě dodržet.

  Doufám, že Vám všechny novinky budou užitečné a budeme rádi za Vaši zpětnou reakci ať pozitivní nebo negativní.

 • 26.10.2015 09:42

  Školení Befähigungsschein 14.2.2016

  V roce 2016 plánujeme školení pro přepravu výbušných látek a předmětů po území SRN – Befähigungsschein. Termín školení je 14.2.2016. Máte-li o školení zájem, zašlete nám nezávaznou objednávku zde.

Všechny články

Záznamy: 7 - 9 ze 58
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Termíny školení řidičů a osob podílejících se na přepravě nebezepčných věcí (online přihláška):

© M KONZULT s.r.o., 2017, IČ: 267 371 32